Hailian Ambalaj Ekipmanları Co, Ltd

Zhangjiagang Chuangpu Makineleri Co, Ltd

Süt tarım ekipmanları ve veteriner enstrüman konusunda uzmanlaşmıştır.

Ana sayfa

Hailian Packaging Equipment Co.,Ltd

Çin Hailian Packaging Equipment Co.,Ltd Sertifikalar
Çin Hailian Packaging Equipment Co.,Ltd Sertifikalar
Good Quality, Good Service!

—— Ruben

Our growth can not leave HAILIAN support, wish for a long time cooperation. Many thanks for your service of our milking system.

—— Mark

Many thanks for HAILIAN providing high quality of equipment based on our requirement, special the good after service. We would like cooperate .

—— Hassam

Ben sohbet şimdi

Hailian Packaging Equipment Co.,Ltd

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
companyPics.title0 companyPics.title1 companyPics.title2 companyPics.title3 companyPics.title4 companyPics.title5 companyPics.title6 companyPics.title7 companyPics.title8 companyPics.title9
Ofis Binası Ofis Binası CHUANGPU MAKİNA Ambar Ambar Ambar örnek Oda takım Ofis WARRHOUSE

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Dağıtıcı/toptancı
İhracatçı
Şirket ticaret
Satıcı
Diğer
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : Chuangpu
No. Çalışanları : 150~200
Yıllık satış : >USD3 Million
Yıl kurulan : 1997
İhracat p.c : 70% - 80%
HAILIAN AMBALAJ EKİPMANLARI CO., LTD (CHUANGPU MAKİNA CO., LTD) hayvancılık makineleri imalatı, araştırma, geliştirme, üretim ve pazarlamayı bütünleştirmektedir. 1997 yılında kurulan, biz zaten sağım salonu serisi, sağım makine serisi, sağım makine parçaları serisi, süt soğutma tankı serisi, süt metre serisi, süt pençe serisi, süt Pulsator serisi, süt can serisi ve diğer hayvancılık makineleri ve parçaları vb.

Aşağıdaki gibi ana detay ürünler:

Sağımhane Serisi: Cam Süt Kaydedici Balıksırtı Sağım Sistemi; Waikato Süt Akışı Ölçer Balıksırtı Sağım Sistemi; Boru Hattı Sağım Sistemi.

Mobil Süt Sağım Makinesi Serisi: Vakum Pompası Süt Sağma Makinesi, Pistonlu Pompa Süt Sağma Makinesi; Dizel Motorlu Süt Sağma Makinesi; Benzinli Motor Sağma Makinesi; Kova Bukcet Süt Sağma Makinesi vb.

                             

Süt Pulsatörü Seri: L80 Pulsatör; L90 süt pulsatörü; LT80 süt pulsatörü; L02 süt pulsatörü; LE20 elektrikli süt pulsatörü ve pulsatör denetleyicisi vb.

Süt Pençesi Serisi: 150 ml pençe, 160cc süt pençesi; 240cc süt pençesi; 300cc süt pençesi; 350cc süt pençesi; 400cc süt pençesi; 450 süt ve keçi sütü vb.

Vakum Pompası Serisi: 250L, 550L, 850L, 1200L, 1500L ve 2100L vb. Vakum pompası ve set.

Süt Ölçer serisi: Cam süt kaydedici (10L, 26L, 28L, 30L, 32L ve 50L); waikato süt ölçer; tru-test süt ölçer vb.

Süt Kova ve Süt Kova Serisi: Alüminyum süt kutusu (3L-50L); Alüminyum süt kovası; Paslanmaz süt kovası; Paslanmaz süt kovası; Şeffaf plastik süt kovası vb.

Hayvancılık Ekipmanları: Süt soğutma tankı; İneksiz durak; Kümes hayvanları gübre katı- sıvı ayırıcı; inek kilit kafası; baldır hutch; inek içme tankı; vücut fırçası; tmr besleme karıştırıcı makinesi vb.

Diğer Süt Sağma Makinaları ve Süt Ekipmanları Parçalar: Süt Astar; Süt Kabuk; Emzik; Süt Borusu; Hava Borusu, Vakum Regülatörü; Bağlantı Borusu; Vakum Ölçer; Yıkama Plakası; Meme; Buzağı Besleme Şişesi; vb.

Biz ISO9001: 2000 sertifikasyon değerlendirmesini geçti ve makinemiz CE sertifikası, SGS ve FDA sertifikası geçti. Bu sanayi zengin ve uzun deneyime sahip, biz Hindistan, İran, Amerika, Kosta gibi 30'dan fazla ülkeye ihracat var Rican , Avustralya, Pakistan, Brezilya, Bolivya, Moldova Cumhuriyeti, Mısır, Polonya, Rusya, Portekiz, Suudi Arabistan, Suriye, Filipinler, Özbekistan, Amerika vb.

Genel iş planımızı makine / ekipman üretimi ve ihracatı ile sınırlamadık. OEM ürünleri / makineleri üretimi için bizimle irtibata geçmesi muhtemel alıcıları ve denizaşırı distribütörleri memnuniyetle karşılıyoruz.

Ayrıca, sanayi bölgesinde üretim ürünlerinin ve geliştirilmesinin muhtemel kurulması ve geliştirilmesi için tüm içten ve orijinal denizaşırı iş tekliflerinin alınmasını bekliyoruz. Olumlu ortak girişimler için elverişli altyapımız ve olanaklarımız var.

İletişim bilgileri
Hailian Packaging Equipment Co.,Ltd

İlgili kişi: Mrs. Nancy Zhang

Tel: 0086 13301569240

Faks: 86-512-58905957

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)