Mesaj gönder

HAILIAN AMBALAJ EKİPMANLARI CO., LTD

CHUANGPU HAYVANCILIK TEKNOLOJİSİ(SUZHOU) CO.,LTD

 

Süt çiftliği ekipmanları ve veterinerlik aletleri konusunda uzmanlaşmıştır.

Ana sayfa

Hailian Packaging Equipment Co.,Ltd

Çin Hailian Packaging Equipment Co.,Ltd Sertifikalar
Çin Hailian Packaging Equipment Co.,Ltd Sertifikalar
Good Quality, Good Service!

—— Ruben

Our growth can not leave HAILIAN support, wish for a long time cooperation. Many thanks for your service of our milking system.

—— Mark

Many thanks for HAILIAN providing high quality of equipment based on our requirement, special the good after service. We would like cooperate .

—— Hassam

Ben sohbet şimdi

Hailian Packaging Equipment Co.,Ltd

Hailian Packaging Equipment Co.,Ltd
<-Video Images->

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Dağıtıcı/toptancı
İhracatçı
Şirket ticaret
Satıcı
Diğer
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : Chuangpu
No. Çalışanları : 150~200
Yıllık satış : >USD3 Million
Yıl kurulan : 1997
İhracat p.c : 70% - 80%

HAILIAN AMBALAJ EKİPMANLARI CO., LTD(CHUANGPU HAYVANCILIK TEKNOLOJİSİ(SUZHOU) CO.,LTD) araştırma, geliştirme, üretim ve pazarlamayı entegre eden hayvancılık makineleri imalatıdır.1997 yılında bulunduğundan beri, sağımhane serisi, sağım makinesi serisi, sağım makinesi parça serisi, süt soğutma tankı serisi, süt ölçer serisi, süt pençesi serisi, süt Pulsatörü serisi, süt kutusu serisi ve diğer hayvancılık makine ve parçaları vb.

Aşağıdaki gibi ana detay ürünleri:

Sağım Odası Serisi:Cam Süt Kaydedici Balıksırtı Sağım Sistemi;Waikato Süt Akış Ölçer Balıksırtı Sağım Sistemi;Boru Hattı Sağım Sistemi.

 

Mobil Sağım Makinesi Serisi:Vakum Pompası Sağım Makinası, Pistonlu Pompa Sağım Makinası, Dizel Motorlu Sağım Makinası, Benzinli Motorlu Sağım Makinası, Kova Kovası Sağım Makinası vb.

                             

Süt Pulsatör Serisi:L80 Pulsatör; L90 süt pulsatörü; LT80 süt pulsatörü; L02 süt pulsatörü; LE20 elektrikli süt pulsatörü ve pulsatör kontrolörü vb.

 

Süt Pençesi Serisi:150ml pençe;160cc süt pençesi;240cc süt pençesi;300cc süt pençesi;350cc süt pençesi;400cc süt pençesi;450 süt salkımı ve keçi sütü salkımı vb.

 

Vakum Pompası Serisi:250L,550L,850L,1200L,1500L ve 2100L vb vakum pompası ve seti.

 

Süt Ölçer serisi:Cam süt kaydedici (10L,26L,28L,30L,32L ve 50L);waikato süt ölçer;tru-test süt ölçer vb.

 

Süt Kutusu ve Süt Kovası Serisi:Alüminyum süt kovası (3L-50L); alüminyum süt kovası; paslanmaz süt kovası; paslanmaz süt kovası; şeffaf plastik süt kovası vb.

 

Hayvancılık Ekipmanları:Süt soğutma tankı; inek serbest durak;Kümes hayvanları Gübresi Katı-Sıvı Ayırıcı; inek kilit kafası; buzağı kafesi; İnek içme tankı; vücut fırçası; TMR besleme mikser makinesi vb.

 

Diğer Sağım Makinesi ve Süt Ürünleri Ekipmanları Parçaları:Süt Astarı;süt kabuğu;emme kabı;süt borusu;hava borusu,vakum regülatörü;bağlantı borusu;vakum ölçer;yıkama plakası;meme ucu;buzağı biberon;meme daldırma kupası;kulak etiketi;içme kabı vb.

ISO9001:2000 sertifikası değerlendirmesini geçtik ve makinemiz CE sertifikası, SGS ve FDA sertifikasını geçti. Bu endüstride zengin ve uzun deneyime sahip, Hindistan, İran, Amerika gibi 30'dan fazla ülkeye ihracat yapıyoruz.Kosta Rika, Avustralya, Pakistan, Brezilya, Bolivya, Moldova Cumhuriyeti, Mısır, Polonya, Rusya, Portekiz, Suudi Arabistan, Suriye, Filipin, Özbekistan, Amerika vb.

 

Genel iş planlamamızı makine / ekipman üretimi ve ihracatı ile sınırlamadık.OEM ürünleri / makineleri üretimi için bizimle iletişime geçmek için potansiyel alıcıları ve denizaşırı distribütörleri memnuniyetle karşılıyoruz.

 

Ayrıca, sanayi bölgemizde üretim ürünlerinin kurulması ve geliştirilmesi ve geliştirilmesi için tüm samimi ve gerçek yurtdışı iş tekliflerini almak için sabırsızlanıyoruz.Olumlu ortak girişimler için uygun altyapımız ve tesislerimiz var.

 

Çin Hailian Packaging Equipment Co.,Ltd şirket Profili 0Çin Hailian Packaging Equipment Co.,Ltd şirket Profili 1Çin Hailian Packaging Equipment Co.,Ltd şirket Profili 2Çin Hailian Packaging Equipment Co.,Ltd şirket Profili 3Çin Hailian Packaging Equipment Co.,Ltd şirket Profili 4Çin Hailian Packaging Equipment Co.,Ltd şirket Profili 5

Çin Hailian Packaging Equipment Co.,Ltd şirket Profili 6

İletişim bilgileri
Hailian Packaging Equipment Co.,Ltd

İlgili kişi: Mrs. Nancy Zhang

Tel: 0086 13301569240

Faks: 86-512-58905957

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)