| Adedi: | 2 |
| Model | HL-JN03C |
|---|---|
| Hayvan | İnek |
| Vakum Derecesi | 0.04-0.05 Mpa |
| Voltaj ve Güç | 380V/50Hz (Kustomlaştırılmış olarak mevcut) - 2.2Kw |
| Sütleme Zamanı | İnek başına 5-6 dakika |
| Üretkenlik | 40-50 inek |
| Süt kovası | 25 litre |
| Hız | 1440 rpm |
| Brüt Ağırlık | 300 kg |
| Paketleme | Ahşap sandık |
Bu taşınabilir süt makinesi, orta ve küçük çiftliklerde yaygın olarak kullanılan inek, keçi ve bufalo için ideal ve ekonomik bir çözümdür.
Taşınabilir sağma makinesi sistemi şunları içerir: Pulsatör, kümesi, paslanmaz çelik sağma fincanları, pulsatör kısa borular, kauçuk sağma kaplamaları, sağma tüpü, pulsatör boru,ve paslanmaz çelik süt kovası.
Vakum sistemi şunlardan oluşur: hafif vakum pompası (kılıç), otomatik durma vakum valfi, ses kesici, vakum kapı, vakum tankı, vakum top-valfi ve vakum saati.
Liman:FOB Çin Limanına dayalı fiyatlar
CNF veya CIF Varış yeri:Durum gereği alıntı
Paketleme:Tahta sandık ihraç
Satış sözleşmesi ve Ticari Pro-forma Fatura imzalanırken %50 teminat
Teslimattan önce banka havalesi yoluyla %50 bakiye ödemesi
Tam ödemeyi aldıktan sonra nakliyeciye teslim edilen mallar
Depozito alınmasından itibaren 15 gün içinde teslimat
Teklif geçerliliği: 30 gün
| Adedi: | 2 |
| Model | HL-JN03C |
|---|---|
| Hayvan | İnek |
| Vakum Derecesi | 0.04-0.05 Mpa |
| Voltaj ve Güç | 380V/50Hz (Kustomlaştırılmış olarak mevcut) - 2.2Kw |
| Sütleme Zamanı | İnek başına 5-6 dakika |
| Üretkenlik | 40-50 inek |
| Süt kovası | 25 litre |
| Hız | 1440 rpm |
| Brüt Ağırlık | 300 kg |
| Paketleme | Ahşap sandık |
Bu taşınabilir süt makinesi, orta ve küçük çiftliklerde yaygın olarak kullanılan inek, keçi ve bufalo için ideal ve ekonomik bir çözümdür.
Taşınabilir sağma makinesi sistemi şunları içerir: Pulsatör, kümesi, paslanmaz çelik sağma fincanları, pulsatör kısa borular, kauçuk sağma kaplamaları, sağma tüpü, pulsatör boru,ve paslanmaz çelik süt kovası.
Vakum sistemi şunlardan oluşur: hafif vakum pompası (kılıç), otomatik durma vakum valfi, ses kesici, vakum kapı, vakum tankı, vakum top-valfi ve vakum saati.
Liman:FOB Çin Limanına dayalı fiyatlar
CNF veya CIF Varış yeri:Durum gereği alıntı
Paketleme:Tahta sandık ihraç
Satış sözleşmesi ve Ticari Pro-forma Fatura imzalanırken %50 teminat
Teslimattan önce banka havalesi yoluyla %50 bakiye ödemesi
Tam ödemeyi aldıktan sonra nakliyeciye teslim edilen mallar
Depozito alınmasından itibaren 15 gün içinde teslimat
Teklif geçerliliği: 30 gün