| Adedi: | 2 |
| Model | HL-JN03 |
|---|---|
| Hayvan | İnek |
| Vakum Derecesi | 0.04-Mpa - 0.05Mpa |
| Voltaj ve Güç | 380V/50Hz (Kustomlaştırılmış olarak mevcut) - 4Kw |
| Sütleme Zamanı | 5-6 dakika/sığır |
| Süt kovası | 25 litre |
| Hız | 1440 r/min |
| Brüt Ağırlık | 300 kg |
| Paketleme | Ahşap |
| Adedi: | 2 |
| Model | HL-JN03 |
|---|---|
| Hayvan | İnek |
| Vakum Derecesi | 0.04-Mpa - 0.05Mpa |
| Voltaj ve Güç | 380V/50Hz (Kustomlaştırılmış olarak mevcut) - 4Kw |
| Sütleme Zamanı | 5-6 dakika/sığır |
| Süt kovası | 25 litre |
| Hız | 1440 r/min |
| Brüt Ağırlık | 300 kg |
| Paketleme | Ahşap |