| Adedi: | 2 |
| Spesifikasyon | Ayrıntılar |
|---|---|
| Model | HL-JN03 |
| Hayvan | İnek |
| Vakum Derecesi | 0.04-0.05 Mpa |
| Voltaj ve Güç | 380V/50Hz (Kustomlaştırılmış olarak mevcut) - 3Kw |
| Sütleme Zamanı | İnek başına 5-6 dakika |
| Üretkenlik | 40-50 inek |
| Süt kovası | 25 litre |
| Hız | 1440 rpm |
| Brüt Ağırlık | 300 kg |
| Paketleme | Ahşap sandık |
| Adedi: | 2 |
| Spesifikasyon | Ayrıntılar |
|---|---|
| Model | HL-JN03 |
| Hayvan | İnek |
| Vakum Derecesi | 0.04-0.05 Mpa |
| Voltaj ve Güç | 380V/50Hz (Kustomlaştırılmış olarak mevcut) - 3Kw |
| Sütleme Zamanı | İnek başına 5-6 dakika |
| Üretkenlik | 40-50 inek |
| Süt kovası | 25 litre |
| Hız | 1440 rpm |
| Brüt Ağırlık | 300 kg |
| Paketleme | Ahşap sandık |