| Adedi: | 5 |
| fiyat: | CN¥1,887.44 |
| Model | HL-JN11-Cust |
| Hayvan Uyumluluğu | İnek, Keçi |
| Vakum Derecesi | 0.04 MPa - 0.05 MPa |
| Voltaj ve Güç | 110V/60Hz veya 220V/50Hz - 0.55Kw |
| Sağım Kapasitesi | Saatte 5-8 inek |
| Süt Kovası Kapasitesi | 25 litre |
| Motor Hızı | 1680 rpm |
| Brüt Ağırlık | 95 kg |
| Paketleme | Ahşap Sandık |
| Adedi: | 5 |
| fiyat: | CN¥1,887.44 |
| Model | HL-JN11-Cust |
| Hayvan Uyumluluğu | İnek, Keçi |
| Vakum Derecesi | 0.04 MPa - 0.05 MPa |
| Voltaj ve Güç | 110V/60Hz veya 220V/50Hz - 0.55Kw |
| Sağım Kapasitesi | Saatte 5-8 inek |
| Süt Kovası Kapasitesi | 25 litre |
| Motor Hızı | 1680 rpm |
| Brüt Ağırlık | 95 kg |
| Paketleme | Ahşap Sandık |