| Adedi: | 4 |
| Model | HL-JN10 |
|---|---|
| Hayvan | İnek |
| Vakum Derecesi | 0.04-Mpa - 0.05Mpa |
| Voltaj ve Güç | 380V/50Hz (Kustomlaştırılmış olarak mevcut) - 2.2Kw |
| Sütleme Zamanı | 5-6 dakika/sığır |
| Üretkenlik | 40-50 inek |
| Süt kovası | 25 litre |
| Hız | 1440 r/min |
| G.W. | 300 kg |
| Paketleme | Ahşap |
| Adedi: | 4 |
| Model | HL-JN10 |
|---|---|
| Hayvan | İnek |
| Vakum Derecesi | 0.04-Mpa - 0.05Mpa |
| Voltaj ve Güç | 380V/50Hz (Kustomlaştırılmış olarak mevcut) - 2.2Kw |
| Sütleme Zamanı | 5-6 dakika/sığır |
| Üretkenlik | 40-50 inek |
| Süt kovası | 25 litre |
| Hız | 1440 r/min |
| G.W. | 300 kg |
| Paketleme | Ahşap |