| Adedi: | 4 |
| fiyat: | $483 |
| Model | HL-JN02 |
| Hayvan Uygunluğu | İnek, Keçi |
| Vakum Derecesi | 00,04 MPa - 0,05 MPa |
| Voltaj ve Güç | 220V-50Hz, 1.1Kw |
| Sütleme Zamanı | İnek başına 5-6 dakika |
| Üretkenlik | 20-24 inek |
| Süt kova kapasitesi | 25 litre |
| Hız | 1440 rpm |
| Brüt Ağırlık | 100 kg |
| Paketleme | Ahşap sandık |
| Adedi: | 4 |
| fiyat: | $483 |
| Model | HL-JN02 |
| Hayvan Uygunluğu | İnek, Keçi |
| Vakum Derecesi | 00,04 MPa - 0,05 MPa |
| Voltaj ve Güç | 220V-50Hz, 1.1Kw |
| Sütleme Zamanı | İnek başına 5-6 dakika |
| Üretkenlik | 20-24 inek |
| Süt kova kapasitesi | 25 litre |
| Hız | 1440 rpm |
| Brüt Ağırlık | 100 kg |
| Paketleme | Ahşap sandık |