| Adedi: | 5 |
| fiyat: | $418 |
| Model | HL-JN01 |
|---|---|
| Hayvan Uyumluluğu | İnek, Keçi |
| Vakum Derecesi | 0.04 MPa - 0.05 MPa |
| Voltaj ve Güç | 220V-50Hz, 1.1Kw |
| Sağım Süresi | İnek başına 5-6 dakika |
| Verimlilik | 10-12 inek |
| Süt Kovası Kapasitesi | 25 litre |
| Hız | 1440 rpm |
| Brüt Ağırlık | 95 kg |
| Paketleme | Ahşap sandık |
| Adedi: | 5 |
| fiyat: | $418 |
| Model | HL-JN01 |
|---|---|
| Hayvan Uyumluluğu | İnek, Keçi |
| Vakum Derecesi | 0.04 MPa - 0.05 MPa |
| Voltaj ve Güç | 220V-50Hz, 1.1Kw |
| Sağım Süresi | İnek başına 5-6 dakika |
| Verimlilik | 10-12 inek |
| Süt Kovası Kapasitesi | 25 litre |
| Hız | 1440 rpm |
| Brüt Ağırlık | 95 kg |
| Paketleme | Ahşap sandık |