| Adedi: | 1 |
| fiyat: | $1,050 |
| Model | HL-JN10 |
|---|---|
| Ürün Tipi | Kova İnek Süt Sağım Makinesi |
| Sağım Süresi | İnek başına 5-6 dakika |
| Pulsatör Frekansı | Dakikada 60-80 kez |
| Voltaj | 220V / 50-60Hz (özelleştirilebilir) |
| Güç | 2200W |
| Pompa Kapasitesi | 550L veya 850L (kova miktarına göre) |
| Kova Kapasitesi | 1 ila 10 kova (genişletilebilir) |
| Sağım Küme Grupları | 1 ila 10 set |
| Operatör Gereksinimi | 1 veya daha fazla işçi |
| Kullanım | Süt sığırı çiftlikleri |
| Adedi: | 1 |
| fiyat: | $1,050 |
| Model | HL-JN10 |
|---|---|
| Ürün Tipi | Kova İnek Süt Sağım Makinesi |
| Sağım Süresi | İnek başına 5-6 dakika |
| Pulsatör Frekansı | Dakikada 60-80 kez |
| Voltaj | 220V / 50-60Hz (özelleştirilebilir) |
| Güç | 2200W |
| Pompa Kapasitesi | 550L veya 850L (kova miktarına göre) |
| Kova Kapasitesi | 1 ila 10 kova (genişletilebilir) |
| Sağım Küme Grupları | 1 ila 10 set |
| Operatör Gereksinimi | 1 veya daha fazla işçi |
| Kullanım | Süt sığırı çiftlikleri |